Рішення КСУ щодо декларування створює проблеми у відносинах з міжнародними партнерами, - Кулеба

Глава МЗС України Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Влада буде шукати оптимальні шляхи розв'язання проблеми

Рішення Конституційного суду України щодо скасування декларування створює проблеми у відносинах із міжнародними партнерами. Влада буде шукати разом з ними оптимальні шляхи розв'язання цієї проблеми, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час брифінгу, передає "РБК-Україна".

"Не можна не поважати рішення судів, але не можна не констатувати, що рішення суду створює проблему не лише для розвитку країни, але й для відносин з нашими партнерами, які сприяли становленню цих органів", - сказав глава зовнішньополітичного відомства.

За словами міністра, влада буде шукати шляхи розв'язання цієї проблеми.

"Вже незабаром ви побачите конкретні кроки у цьому напрямку. Задача - це спільно з нашими партнерами знайти оптимальні шляхи розв'язання цієї проблеми та забезпечити, щоб антикорупційна система в Україні діяла. Ми будемо робити це не тому, що це нас хтось просить робити ззовні, а тому, що це в наших інтересах", - наголосив Дмитро Кулеба.

Новини за темою: Конституційний суд заблокував призначення переможців місцевих виборів, - НАЗК

Нагадаємо, Конституційний суд України скасував право НАЗК перевіряти декларації та виявляти конфлікт інтересів. Зокрема, повноваження НАЗК стосовно перевірки декларацій суд визнав такими, що не відповідають Конституції України.

Як згодом пояснили у КСУ, таке рішення пов'язане з тиском виконавчої влади на суд та суддів.Loading...