Рішення громадської ради при Мін'юсті не має жодних юридичних підстав, – Чорний про вимоги заборони опозиційних партій

Народний депутат (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний Фото з відкритих джерел

Нардеп зауважив, що до громадської ради входять радикали, причетні до дебошів

Рішення громадської ради при Мін'юсті щодо вимог заборонити партію "Опозиційна платформа – За життя" і партію Анатолія Шарія не має жодних юридичних підстав і жодних наслідків.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний.

"У мене немає сумнівів, що те, що відбувається, є сценарієм Офісу президента, оскільки тільки їм могла спасти на думку така ідея, яка продовжує послідовність дій, умовно кажучи, від спроби "віджати" 112 канал і дій із заборони нашої партії "Опозиційна платформа – За життя" і партії Шарія. Більш того, хочу сказати, що рішення "Громадської ради" при Мін'юсті не має ніякої насправді юридичної підстави і не має ніяких наслідків. Це просто громадська організація, яка, до речі кажучи, і я чітко хочу сказати, складається з тих же самих радикалів, які сьогодні влаштовують дебоші в Україні, які палять фаєри, які приходять під офіс нашої партії і намагаються нас залякати. Так ось, сьогодні ці діячі в "Громадській раді" ухвалили таке рішення, але я впевнений, що їхні дії пов'язані не з тим, що їм в голову прийшла така ідея, а в тому, що їм підказали, що вам потрібно зробити ось це, а потім цю ситуацію підхопить міністр, Міністерство юстиції, і ми будемо далі розвивати цю ситуацію", – заявив нардеп.  

Новини за темою: "Зелена шизофренія": Рабінович прокоментував пропозицію Мін'юсту заборонити партію "Опозиційна платформа - За життя"

Віктор Чорний наголосив: "Я хочу сказати, що народ України спостерігає за всією цією історією і чітко робить свої висновки. Якщо хтось думає, що це подобається українцям, то він абсолютно помиляється, тому що українці хочуть жити в нормальній країні, в нормальному суспільстві, де домінує правопорядок, де норми права безумовно виконуються. Те, що сьогодні робить влада, – це безумовне порушення норм права і Конституції України".

Нагадаємо, народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович прокоментував пропозицію Громадської ради при Міністерстві юстиції України щодо заборони діяльності в країні цієї політсили. Політик зазначив, що блюзнірськи звучить в європейській країні з новим президентом обговорення заборони партії, яка йде другою.

Як повідомлялося, після інциденту "Опозиційна платформа – За життя" вимагає відправити у відставку міністра юстиції і повністю "перезавантажити" Громадську раду при міністерстві.