Рябошапку треба відпустити, хай не мучиться, – Бужанський

Максим Бужанський

Рябошапка щодня демонструє, що не хоче бути Генпрокурором

Якщо Рябошапка не працює, не хоче працювати, треба його відпустити, щоб він не мучився.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Максим Бужанський.

Парламентар відповів на запитання журналістів, як він оцінює результати роботи Генерального прокурора України Руслана Рябошапки:

"Я був би дуже радий, якби я мав можливість дати позитивну оцінку діяльності Генерального прокурора. Але давайте я приведу простий приклад: експрезидент Петро Олексійович Порошенко 30-й раз не прийшов на допит, слідчий і ДБР виносять постанову про примусовий привід його на допит, а Генеральний прокурор цю постанову не підписує. То як я зараз маю вам пояснити, чому людина, яка 30 разів не прийшла на допит, не приводиться примусово? А ще є справи загиблих на Майдані, Небесна Сотня у першу чергу, є маса справ! Хто винен у розстрілах на Майдані?" – зауважив Максим Бужанський.

Новини за темою: Генпрокурор Рябошапка може піти у відставку в лютому, - Луценко

Так, вважає народний депутат, якщо Генеральний прокурор не хоче працювати і яскраво це щодня демонструє, його треба відпустити.

"Рябошапка та людина, яка завжди розслідувала? Ну от реально, це та людина, яка притягне фігурантів минулої влади до відповідальності? Ну не працює людина, не хоче він працювати, треба відпустити його, щоб він не мучився…Ну якщо не хоче людина бути Генпрокурором і всіляко це демонструє кожен день, то навіщо ми один одного насилуємо, я не розумію", – додав Максим Бужанський.  

Нагадаємо, колишній генеральний прокурор України, народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін заявив, що Генпрокурор Руслан Рябошапка, як би він не намагався зняти із себе відповідальність, буде персонально відповідати за справи Майдану.

Loading...