live

Рябошапка буде персонально відповідати за справи Майдану, – Кузьмін

Ренат Кузьмін. 

ZIK

"Справи Майдану будуть передані у ДБР, але організатором цих розслідувань є прокурор"

Генпрокурор Руслан Рябошапка, як би він не намагався зняти із себе відповідальність, буде персонально відповідати за справи Майдану.

Про це під час ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив колишній генеральний прокурор України, народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

Ведучі поцікавилися, чи піде на користь розслідуванню справ Майдану те, що тепер цим питанням займатиметься Державне бюро розслідувань (ДБР).

"Чинне законодавство зобов’язує усі справи, які раніше були у провадженні прокуратури, передати іншим органам. Тепер прокуратура не має повноважень розслідувати злочини. Це означає, що справи Майдану будуть передані у Державне бюро розслідувань, але організатором цих розслідувань є прокурор. Процесуальним керівником є прокурор. Підтримка державного обвинувачення – це прокурор. Окрім того, нагляд за дотриманням закону слідчими ДБР здійснює прокурор. Тому пан Рябошапка, як би він не намагався зняти із себе відповідальність, він буде персонально відповідати за справи Майдану", – наголосив Ренат Кузьмін.

Новини за темою: "Посадок" немає, бо на те нема політичної волі президента, – Ренат Кузьмін

Як повідомляли, у річницю розстрілів на Майдані Віктор Янукович заявив про бажання допомогти Зеленському "об'єднати країну".

Додамо, Офіс генерального прокурора повідомив про підозру колишньому працівнику внутрішніх військ МВС України, представнику спецпідрозділу "Омега" у перевищенні влади та замаху на умисне вбивство протестувальника.

Loading...