live

Рябошапка – креатура Богдана: Політолог Якубін не виключає, що звільнення глави ОП може запустити "ефект доміно"

Олексій Якубін. Скріншот з відео

Є велика різниця між рейтингом президента і рейтингом уряду

Я не виключаю, що перезмінка глави Офісу президента може запустити такий своєрідний "ефект доміно" в середині влади, коли частина людей, пов’язаних з Богданом, можуть піти.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політолог Олексій Якубін.

"Якщо говорити про перезмінки, я думаю, що така річ може відбутися. Ми вже бачили ситуацію, пов’язану з відставкою Андрія Богдана. І не секрет, що Рябошапка вважався частково, як і Гончарук, креатурами Андрія Богдана. Тому я не виключаю, що перезмінка глави Офісу президента може запустити такий своєрідний "ефект доміно" в середині влади, коли частина людей, пов’язаних з Богданом, можуть піти. Або Зеленський буде думати про те, щоби пішли, бо в цілому ми побачили, що є велика різниця між рейтингом президента і рейтингом уряду",– зауважив політичний експерт.  

Новини за темою: Рябошапка підтвердив інформацію про свій будинок у Франції, про який раніше писали ЗМІ

За словами Олексія Якубіна, те саме стосується і правоохоронних та антикорупційних органів.

Новини за темою: Рябошапку треба відпустити, хай не мучиться, – Бужанський

"Я думаю, що може бути обрана стратегія, пов’язана з перезавантаженням і уряду, і антикорупційних, і правоохоронних органів. В тому числі Генеральної прокуратури. Адже є багато питань, як вони взагалі діють та що розслідують", – додав політолог.

Нагадаємо, видання "Страна.uа" повідомило, що сім'я генерального прокурора України Руслана Рябошапки володіє нерухомістю у Франції. Зокрема, за 23 км від Страсбурга в комуні Ла-Ванзено знаходиться будинок площею 145 кв. м, куплений трохи більше трьох років тому, а його власницею є 40-річна Олеся Бартовщук, дружина чиновника.

Як повідомляли, український політикум не виключає можливості відставки чинного глави Офісу генпрокурора Руслана Рябошапки до кінця лютого.

Loading...