live

РФ втричі збільшила свій військовий потенціал біля кордонів України, - розвідка

Танк з відкритих джерел

Росія спрямовує зусилля на модернізацію та оновлення наступального озброєння

Головне управління розвідки Міністерства оборони України вважає, що до 2022 року Російська Федерація буде здатна проводити повноцінні наступи на Україну. Про це в програмі "PRO Військо" заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький, передає пресслужба відомства.

"За розрахунками Головного управління розвідки Міністерства оборони України, до 2022-2023 років ударні угруповання Російської Федерації будуть здатні проводити повноцінні стратегічні наступальні дії проти України без проведення мобілізації", - сказав Скібіцький.

За його словами, РФ спрямовує основні зусилля на модернізацію та оновлення саме наступального озброєння.

"Відбувається переоснащення ядерної компоненти. Ракетні системи "Тополь" будуть замінювати системами "Ярс". Триває розвиток нової ракетної системи "Cармат". Дальність ураження таких ракет досягає 12 тис. км, що становить загрозу не лише для України, а й для всіх країн Європи", - додав представник розвідки.

Нагадаємо, начальник Генерального штабу Руслан Хомчак заявив, що загрози наступу представників незаконних збройних формувань на Донбасі немає. На його думку, щоб здійснювати такий наступ, необхідна триразова перевага сил, чого у ОРДЛО немає.

Loading...