Результати виборів призведуть до серйозних кадрових перестановок в Офісі президента, – політичний консультант

Телеканал ZIK

До кінця року частина міністрів, особливо економічний блок, також можуть бути замінені

За результатами цих виборів у владі відбудуться серйозні кадрові перестановки. І розпочнуться вони, мабуть, з Офісу президента.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний консультант Руслан Бортник.

"За результатами цих виборів, а ми бачимо, що результат для влади не дуже хороший, м'яко кажучи, у владі відбудуться серйозні кадрові перестановки. Але розпочнуться вони, мабуть, з Офісу президента і з губернаторів", – сказав політичний експерт.

На думку Руслана Бортника, вплинуть результати виборів і на ротації в Кабінеті міністрів.

"Я думаю, що вже до кінця року частина міністрів, особливо економічний блок, можуть бути замінені. А якщо Верховна Рада не погодить бюджет, не проголосує за нього, то і весь уряд може піти у відставку", – вважає він. 

Новини за темою: Кадрового резерву у влади вже немає, - Карасьов про можливі ротації у Кабміні

Разом з тим він додав, що Офіс президента може отримати нового керівника або змінити "цілий перелік замів керівника ОПУ, з якими він конфліктує".  

"Там дві великі команди, які сьогодні борються. Заступники, які залишилися з часів Богдана, і новий керівник Офісу, який так і не зміг навести порядок в цьому господарстві президента", – зазначив Ростислав Бортник.

Нагадаємо, раніше народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський заявив, що одразу після місцевих виборів владі доведеться обрати сильного прем’єра, підібрати для нього команду і перезавантажити Кабінет міністрів України.Loading...