Результати всеукраїнського опитування Зеленського оприлюднять ввечері

"Всеукраїнське опитування" провели 25 жовтня біля виборчих дільниць УП

За даними "Слуги народу", результати опитування повинні збігатися з результатами екзит-полу

У партії "Слуга народу" заявили, що результати всеукраїнського опитування, ініційованого президентом України Володимиром Зеленським, будуть оприлюднені 26 жовтня ввечері. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомила заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, передає "РБК-Україна". 

"Офіційні результати, вони будуть сьогодні оприлюднені. Ближче до вечора", - зазначила Кравчук та додала, що результати повинні співпадати з результатами екзит-полу.

Водночас заступник голови "Слуги народу" додала, що проведене опитування не має ніяких юридичних наслідків.

Зауважимо, за даними екзит-полу соціологічної групи "Рейтинг", 81% тих, хто проголосував, підтримали ідею довічного ув'язнення за корупцію. Крім цього, приблизно 45% за та 43% проголосували проти створення вільної економічної зони на Донбасі.

Новини за темою: Стало відомо, як проходитиме підрахунок відповідей у всеукраїнському опитуванні президента

Також більшість учасників опитування підтримали скорочення складу Верховної Ради до 300 осіб. Тоді як за легалізацію канабісу в медичних цілях висловилися 70% респондентів.

Нагадаємо, 25 жовтня, у день виборів до місцевих органів влади, біля виборчих дільниць відбулося всеукраїнське опитування, ініційоване Володимиром Зеленським. Громадянам пропонували відповісти на 5 важливих питань шляхом заповнення спеціальної анкети. 

Loading...