Резніков: Відмовлятися від "Мінська" в односторонньому порядку - самогубство

Віцепрем'єр-міністра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова Міністерство з питань тимчасово окупованих територій

За його словами, Мінські угоди неможливо виконати на 100%

Односторонній вихід України з Мінських угод є "самогубством". Про це заявив віцепрем'єр-міністр-міністр з питань тимчасово окупованих територій України Олексій Рєзніков в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Тому що відмовлятися від "Мінська" в односторонньому порядку - самогубство. Цього робити не можна, тому що це є політико-дипломатичними (угодами, - ред.) чотирьох країн - Німеччини, Франції, України та Росії", - сказав Резніков.

За його словами, Мінські угоди неможливо виконати на 100%.

"Їх (Мінські угоди, - ред.) неможливо виконати хоча б тому, що спочатку повинна бути взята під контроль кордон, а потім проведення місцевих виборів, а у "Мінську" написано навпаки. Мова йде про можливості та необхідність модернізації", - додав Резніков.

Новини за темою: Посол Німеччини: Росія змінила поведінку на зустрічах ТКГ у Мінську

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що повністю не задоволений "мінським форматом", однак Україна продовжить працювати в його рамках, щоб зберегти діалог. 

Loading...