Резніков: Донбас не був ціллю Росії і не цікавить її

Посадовець переконаний, що РФ через ОРДЛО намагається "мотати нерви" Україні

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков Фото з відкритих джерел

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що Росію не цікавлять непідконтрольні українському уряду території Донбасу. Про це він повідомив у інтерв'ю "Главкому".

Так, Резніков переконаний, що російські лідери намагаються звернути на себе світову увагу. 

"Вони (ОРДЛО ред.) не є територією РФ, бо їй непотрібні. Якщо на Крим росіяни око поклали як на свою територію, то частково окупований Донбас не був їхньою ціллю. Це засіб мотати нам нерви і щоб весь цивілізований світ звернув на росіян увагу: мовляв, ну розмовляйте ж з нами. З інтерв’ю російських лідерів це виглядає як запрошення до перемовин", - зазначив міністр. 

Новини за темою: Україна працює над введенням миротворців ОБСЄ на Донбас, - Резніков

Також Олексій Резніков додав, що Росія не сприймає Донбас, як колонію. Однак, на думку посадовця, з ОРДЛО "висмоктують все, що можна звідти висмоктати, не вкладаючи в цю територію нічого". 

"Вони якось підтримують там бюджет, але питання не стоїть, щоб там щось розвивати. Принаймні, я про це не чув, а я маю багато інформації з окупованих територій як з джерел публічних, так і не зовсім. Не потрібно бути навіть великим розвідником – просто люди пишуть", - пояснив Резніков.

Новини за темою: Резніков заявив, що жодних ультиматумів з боку Росії у Берліні не було

За його словами, РФ не має жодного інвестиційного проєкту щодо цих територій і не планує його створювати.

Нагадаємо, нещодавно Резніков заявляв, що Російська Федерація готова "зблизити позиції" на переговорах з врегулювання конфлікту на Донбасі. Водночас Україна впевнена, що в Мінську можна досягти компромісів у різних питаннях.Loading...