Реорганізація уряду: Дубілет розповів, чи майбутні зміни вдарять по бюджету

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет Фото - скріншот

Зміни до збільшення видатків з бюджету не призведуть, запевнив міністр

Міністерство ветеранів та окупованих територій планують поділити на два різні відомства. Окрім того, є плани щодо підсилення за декількома напрямками на рівні віцепрем’єрів.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко поцікавилася у міністра, у які видатки може вилитися для бюджету об’єднання чи роз’єднання міністерств. Гість наголосив, що зараз працює над тим, щоб у разі реорганізації відомств кількість державних службовців не збільшилася, а відповідно, це не призвело до збільшення видатків із державного бюджету.

"Щодо оптимальної структури: якщо винести за дужки те, що ми не маємо збільшувати видатки, насправді, завжди немає правильної відповіді… Я думаю, що правильна відповідь завжди впирається у конкретних людей. Тобто якщо людина – "гигант мысли", то вона може, можливо, і кілька міністерств під собою об’єднати", – зазначив Дмитро Дубілет.

Новини за темою: Дмитро Дубілет ініціює перевірку на поліграфі співробітників уряду

На його переконання, реорганізація – це ознака здорового механізму. Він уточнив, якими є плани щодо структурних змін у Кабміні.

"Те, що я знаю: є плани щодо підсилення за декількома напрямками на рівні віцепрем’єрів і є план роз’єднати Міністерство ветеранів та окупованих територій на два різні міністерства", – повідомив Дмитро Дубілет.

Як повідомляли, міністр зі справ ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда заявила, що відомство буде розділене, а майбутнє Міністерство з питань реінтеграції очолить, ймовірно, профільний віцепрем'єр-міністр.

Нагадаємо, раніше Дмитро Дубілет розповів про ініціативу, яка дозволить не роздувати штат міністерств.Loading...