Ренат Кузьмін: Влада руками штурмовиків залякує опозицію

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

І в такий спосіб влада досягає своїх політичних цілей, каже нардеп

Чинна влада руками псевдопатріотичних озброєних груп намагається залякати опозицію і створити хаос в країні.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

"Ось ці ось псевдопатріотичні групи озброєні – це якраз і є проявом внутрішньої політики держави. Є речі, які чинна влада в силу різних причин виконати не може. От не може залякувати публічно опонентів, не може займатися публічними репресіями, розправами. Цього влада робити не може, але за владу це можуть робити ось такі штурмові загони. І тоді влада руками штурмовиків залякує опозицію, створює в країні атмосферу хаосу, терору. І фактично такими діями вона досягає своїх політичних цілей. Таким чином такі дії таких псевдопатріотів, як ви їх називаєте, праворадикалів, вони вкладаються, ці дії, цілком в парадигму чинної влади", – сказав Ренат Кузьмін.

Новини за темою: Коли немає монополії держави, до справи береться вулиця: Кацман про протести радикалів

Нагадаємо, у Харкові в ніч з 24 на 25 червня невідомі з битами напали на співробітника партії Шарія. Постраждалого хлопця звуть Микита. 17 червня він вів колону в Києві, після чого на його адресу почали надходити погрози з боку Нацкорпусу. За деякий час хлопець звернувся в поліцію по допомогу, а вже через кілька годин його намагалися вбити.

Невідомі з битами застали співробітника партії Шарія біля його будинку, коли він був один. Били переважно по голові. У важкому стані він потрапив до реанімації.

Додамо, 2 липня блогер Анатолій Шарій повідомив про побиття "Нацкорпусом" у Вінниці прихильника його політичної сили.

А раніше, у травні, радикали атакували офіс партії "Опозиційна платформа – За життя".