Ренат Кузьмін: В Україні немає національної ідеї, яка зшивала б країну

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

На діалоговий майданчик щодо роботи над цією ідеєю вже надійшло понад 300 різних пропозицій, повідомив нардеп

На сьогодні в Україні немає національної ідеї, яка об’єднує або зшиває країну. Чинна національна ідея – нав'язана ззовні ідея антиРосії – це прикриття для безкарного розграбування ресурсів нашої країни.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

"На сьогодні в Україні немає об'єднуючої або такої, що зшиває країну, національної ідеї. Чинна національна ідея – це нав'язана ззовні ідея антиРосії, і держава фактично метою свого існування бачить боротьбу з Російською Федерацією на всіх фронтах. І ця ось нав'язана нам нав'язлива ідея боротися з Росією до останнього українця – це якраз принесена ззовні ширма, прикриття для безкарного розграбування ресурсів нашої країни. Як і раніше, нас грабують, прикриваючись псевдопатріотичними гаслами. Ми говоримо про те, що нам потрібна нова чесна і справедлива ідея", – сказав Ренат Кузьмін.

Новини за темою: Кузьмін: Потрібно створити міжнародну слідчу групу для розслідування злочинів іноземних агентів та української влади

Політик продовжив: "Нам потрібні принципи побудови держави, за якими держава і суспільство будуть жити далі. Ми повинні знайти цю ідею спільно. Тому був створений цей майданчик, інформаційний або діалоговий майданчик, на якому ми намагаємося зібрати думки всіх учасників суспільного життя. На сьогодні вже понад 300 різних пропозицій надійшло на цей майданчик – письмових. Група волонтерів вивчає пропозиції, що надійшли, і формує, аналізує, робить формування єдиного документа. Цей документ або ці думки будуть об'єднані та запропоновані для всенародного обговорення".

"У підсумку ми сподіваємося знайти, описати, сформулювати та затвердити нову ідею, яка об'єднає державу, дасть нам ті принципи, на яких ми будемо рухатися, на яких ми побудуємо нову країну", – резюмував Ренат Кузьмін.

Як повідомляли раніше, народний депутат України від "Опозиційної платформи – За життя" Ренат Кузьмін закликав всіх громадян України до роботи над новою національною ідеєю для України.

Народний депутат пояснив, що для цієї роботи потрібні комунікація і спеціальний майданчик – для цього він запропонував тим, хто готовий творити майбутнє країни, писати йому особисто у соцмережі Facebook і Telegram.

Додамо, 2 липня народний депутат України (фракція "Батьківщина"), заступник голови партії "Батьківщина" Сергій Власенко в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив, що сьогодні політика, спрямована на розкол країни, не змінилася. Ніхто не запропонував Україні ідею національного об'єднання, і в цьому велика проблема.