Ренат Кузьмін: У розстрілі автобуса під Харковом винен Зеленський

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

У розстрілі автобуса під Харковом винен Зеленський. Таку думку висловив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін у Фейсбук

Наводимо текст його повідомлення дослівно: 

У розстрілі автобуса під Харковом винен Зеленський

Президент України Зеленський:

"Партія Медведчука, там є ще велике питання, це його партія або там тимчасове об'єднання, і хто вони такі - є великі питання, звідки у них гроші на фінансування партії, звідки гроші на фінансування каналів. У нас є відповіді - обсяги кешу звідки і з якої країни вони все це отримують. І це буде дуже гучна історія, яка дуже погано закінчиться".

Ну ось, як і обіцяв Зеленський, історія виходить гучна і вже погано закінчується: вчора представники "Нацкорпусу" розстріляли автобус під Харковом.

Керівник "Нацкорпусу" Білецький:

"Прямо зараз в центрі України створюються воєнізовані, парамілітарні проросійські загони. Це відбувається, як кажуть, за гроші Медведчука - але ми розуміємо, немає ніяких грошей Медведчука, а є гроші Російської Федерації, які тут по каналах впливу на медіа, силовиків і так далі поширює Медведчук. Якщо не зупиняти медведчуковські банди сьогодні, то завтра ми отримаємо "ЛДНР" в Києві, Харкові, Одесі, Полтаві та Черкасах!".

Володимире Олександровичу, дорогий, провини за собою не відчуваєте? Ви нічого не хочете пояснити народу України?