Рейтинг "слуг народу" до місцевих виборів впав би ще на 5-7%, якби у ВРУ почали розглядати бюджет, – Проторченко

Тетяна Проторченко Скріншот відео

Проєкт держбюджету розглянуть після місцевих виборів, коли "слуги народу" хоч якось закріпляться на місцях, каже експертка

Влада не хоче псувати громадянам настрій перед виборами розглядом бюджету, адже якби у парламенті почали його розгляд, то рейтинг "слуг народу" до місцевих виборів впав би ще на 5-7%.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявила експертка з питань державного управління, громадська діячка Тетяна Проторченко.

Гостя студії зазначила, що розгляд проєкту державного бюджету на 2021 рік у Верховній Раді України цього тижня, напередодні місцевих виборів, не розпочали, оскільки це могло б вплинути на рейтинги провладної політичної сили.

"Уявіть собі, зараз, цього тижня, перед самими виборами, підняти розгляд питання бюджету – підвищення утримання Офісів президента чи генерального прокурора; дохідна частина, яка абсолютно не відповідає реаліям і базується на 2/3 від запозичень. Тобто ми вже живемо у борг і цього не визнаємо. Це дефолт фактично", – наголосила Тетяна Проторченко.

Новини за темою: Перед виборами є спокуса займатися популізмом, – Карасьов про ухвалення бюджету

Гостя ток-шоу зауважила, що влада не хоче псувати громадянам настрій перед виборами "бюджетним" питанням.

"Зараз у такому піднесенні не можна псувати людям настрій перед виборами, тому що якщо ми підняли б бюджет на світ Божий і почали постатейно розглядати у парламенті, то до неділі рейтинг на місцевих виборах у "слуг народу" знизився би ще на 5-7% по факту. Тому абсолютно логічно, що вся ця історія буде вже після місцевих виборів, коли пройде голосування, коли вже хоч якось закріпляться "слуги" на місцях", – спрогнозувала Тетяна Проторченко.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Сергій Марченко презентував у Верховній Раді держбюджет на 2021 рік, назвавши його "бюджетом можливостей".

Як повідомляли, у "Слузі народу" назвали крайній термін ухвалення державного бюджету-2021.Loading...