Рейтинг "Опозиційної платформи - За життя" сягнув 21,8%, - опитування Центру Разумкова

Фото з відкритих джерел

Якщо б вибори у Верховну Раду проходили в найближчі вихідні, то у парламент пройшли б чотири партії. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною службою Центру Разумкова.

Партію "Слуга народу" Дмитра Разумкова готові підтримати 30,3% серед тих, хто буде голосувати і вже визначився з вибором.

За партію "Опозиційна платформа - За життя" Юрія Бойка, Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука готові проголосувати 21,8% виборців, "Європейську солідарність" Петра Порошенка - 15,7% опитаних, за ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко - 8,5% виборців.

Так виглядають рейтинги українських партій 112.UA

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 17 по 24 червня 2020 року методом інтерв'ю "віч-на-віч" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2017 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.