Речник ЄС про дезінформацію про коронавірус: Частина "фейків" надходить від джерел, пов'язаних з прокремлівськими силами

pixabay.com

Пітер Стано наголосив, що Росія не є єдиним джерелом дезінформації, але це не змінює суті

Від початку епідемії коронавірусу COVID-19 відповідні служби Єврокомісії помітили зростання потоку дезінформації із-за меж Європейського Союзу, при цьому значна її частина виходить з Росії, від провайдерів, які розташовані на її території, або від джерел, які пов’язані з прокремлівськими силами. Про це повідомив речник ЄС Пітер Стано, пише "Укрінформ".

"Від початку поширення COVID-19 ми помітили, що зросла кількість дезінформації, відкритої брехні та неправди. Європейська служба зовнішніх дій має власний підрозділ, який має завданням проводити моніторинг та аналіз такої пропаганди та дезінформації, які надходять з-поза меж ЄС, у тому числі  - від Росії, від провайдерів, які розташовані у Росії або якимось чином пов’язані із прокремлівськими силами", - зазначив речник.

Новини за темою: ЄС звинувачує Росію у розповсюдженні дезінформації щодо коронавірусу, - Reuters

Стано наголосив, що Росія не є єдиним джерелом дезінформації, але це не змінює суті - якщо будь-хто розповсюджує таку дезінформацію навколо хвороби, він завжди грає життями людей.

Нагадаємо, станом на сьогодні загальна кількість випадків коронавірусу COVID-19 у 169 країнах та територіях складає 204 044 осіб.

В Україні зафіксовано 14 випадків захворювання на коронавірус. Двоє громадян померли. 

Loading...