Реакція "демокорупціонерів" показує, наскільки точно ми потрапили в ціль, – Деркач

Андрій Деркач

Народний депутат (позафракційний) Андрій Деркач заявив, що спроби навісити ярлики та атака на джерело лише підтверджують його розкриття найбільшої схеми "демокорупції", - повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Відповідна заява надійшла у відповідь на недавню заяву глави контррозвідки США Вільяма Еваніни.

"Спроби навісити на мене ярлики лише підтверджують, що ми розкрили найбільшу схему "Демокорапшн". Як тільки ви звернете увагу, наскільки примітивно американські ЗМІ, близькі до Демпартії, насмикували інформацію з мого звіту, ви зрозумієте, що оприлюднені мною факти завдали великої шкоди "демокорупції". Дуже великої, судячи з реакції корупціонерів", - сказав нардеп.

Він підкреслив, що "демокорупціонери" не змогли переконати людей, що оприлюднені ним записи з голосами Порошенка-Байдена і Порошенка-Путіна - фейкові.

"Мабуть, оприлюднені мною записи Порошенка-Байдена і Порошенка-Путіна більше не носять статусу "сфабрикованих". Їх опублікували більшість світових авторитетних видань. Їх не опротестували шляхом експертизи. Їх не спростували в суді. А раз демокорупціонери не змогли переконати громадян, ні України, ні США в тому, що записи нібито фейкові, вони вибрали варіант атаки на джерело. Це означає, що ми розворушили осине гніздо. Реакція демокорупціонерів показує, наскільки точно ми потрапили в ціль", - зазначив Деркач.

Він підкреслив, що для нього важливий результат розслідування.

"Нас не цікавить Байден як кандидат у президенти США і чергове з'ясування відносин між представниками республіканців і демократів у спецслужбах США. Нас цікавить Байден як колишній віцепрезидент США, який прикривав корупційні схеми Порошенка, сам при цьому заробляючи. У всіх моїх заявах йшлося про корупцію в Україні, про міжнародну корупцію, яка завдає шкоди охоронюваним Законами та Конституцією України правам наших співгромадян. Якщо хтось з американських політиків або держслужбовців цинічно використовував оголошені мною записи в розборках між партійними історіями, іграми спецслужб, що підтримують ту чи іншу сторону, то це питання не до мене, так само як і питання інтерпретації та висновків з почутих записів. Нас цікавлять реальні кроки по поверненню в Україну 6 мільярдів, виведених через схему ОВДП з України під час царювання Януковича, і не менше 8 мільярдів в період царювання Порошенка. Також ми повинні зупинити корупційну схему реверсу російського газу під виглядом європейських поставок в Україну - від завищених грабіжницьких тарифів страждають всі громадяни України", - зазначив Деркач.

Коментуючи втручання в президентські вибори США, нардеп підкреслив, що, на думку більшості українських експертів і політиків, воно дійсно було.

"У 2016 році з боку колишнього президента України Петра Порошенка, керівника створеного за участю американського посольства, органу НАБУ, скоординованих дій, на той момент дипломатів України та США, за участю народного депутата України Сергія Лещенка. Метою була - дискредитація начальника штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа - Пола Манафорта, шляхом викиду в пресу не підтвердженої інформації та сфальсифікованих доказів, що своєю чергою, підтверджено записами розмов Порошенка і Байдена від 19 серпня 2016 року (на яких дуже добре це чути)", – сказав Деркач.

Він зазначив, що раніше резонанс у подібних заяв був відсутній внаслідок непідкріпленості документами.

"Раніше, коли медіа й особливо політики, говорили про економічну і політичну корупцію, звинувачували когось, то дуже рідко такі факти підтверджувалися документами, проводками по рахунках, ПІБ учасників, розкриттям корупційних схем, записами. І суспільством такі звинувачення сприймалися не повною мірою, але в нашому випадку, в нашому виході на пресконференції з підтверджуючими фактами, це сколихнуло всю країну, почалися кримінальні розслідування, небезпека для корупціонерів стала цілком реальною", - повідомив Деркач.

Нардеп нагадав п'ять стадій моделі Кюблер-Росса, згідно з якою людина сприймає погані зміни в його житті: заперечення, злість, торг, депресія, прийняття.

"Грантоїди, "соросята", та інші члени Великого профспілкового руху "Демокорапшн" зараз знаходяться на другій стадії. Стадії злості. Звідси ярлики "КДБ", "РФ" та інші прояви злості від безсилля. До розкриття кримінальних справ залишилося не так довго часу. За моделлю Кюблер-Росс демокорупціонерам до в'язниці залишилося три кроки: торг, депресія, прийняття", – заявив Деркач.

Найнебезпечніше, на думку нардепа, що "демокорупція" негативно впливає на відносини двох стратегічних партнерів – України та США.

"Ми дійсно потребуємо двопартійної підтримки нашого стратегічного партнера США. Тільки для нас важливо, щоб така двопартійна підтримка не здійснювалася шляхом заподіювання шкоди суверенітету України та шляхом "кришування" міжнародної корупції. Головна мета нашої діяльності - інтереси України, викриття міжнародної корупції, збереження партнерських відносин між стратегічними партнерами: Україною і США", - резюмував Деркач.

7 серпня глава контррозвідки США Еваніна заявив, що за допомогою дій народного депутата України Андрія Деркача відбувається процес дискредитації кандидата в президенти від Демократичної партії Джозефа Байдена.

"Наприклад, проросійський український парламентарій Андрій Деркач поширює твердження про корупцію - в тому числі шляхом розголосу витоків телефонних дзвінків, щоб завдати шкоди кандидатурі колишнього віцепрезидента Байдена і Демократичної партії. Деякі пов'язані з Кремлем люди також прагнуть просувати кандидатуру президента Трампа в соціальних мережах і на російському телебаченні", - йдеться в заяві Еваніни, зробленій 7 серпня.

Loading...