Разумков запевняє, що закон про ринок землі ухвалять за регламентом

Дмитро Разумков Новое время

За його словами, "багато хто хоче, щоб у Верховній Раді знову була бійка і кров"

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков звернувся до політиків із заявою щодо того, що розгляд законопроєкту про ринок землі відбудеться за регламентом і всі нардепи будуть брати участь в його ухваленні.

Про це він сказав з трибуни у залі Верховної Ради.

"Кожен депутат парламенту буде брати участь в ухваленні закону про землю", - розпочав спікер.

Новини за темою: Нардепа від "Слуги народу" заскочили у Верховній Раді за переглядом серіалу

Він підкреслив, що законопроєкт про ринок землі пройшов через комітет, потім його надали на розгляд парламенту, а тепер політики мають можливість вивчити всі правки, тому, за його словами, все відбувалося згідно з законом.

"Ми діяли згідно з законом. Пройшов комітет, підготував правки, надав їх на розгляд парламенту. Зала мала можливість їх вивчити. Зараз зала має право вирішити. Рішення будуть ухвалюватися більшістю", - зауважив Разумков.

Водночас спікер зазначив, що рішення щодо законопроєкту буде приймати вся Верховна Рада, а не лише більшість чи меншість, не дивлячись на позицію різних партій.

"Подобається це мені, не подобається, подобається це вам чи не подобається, однак саме такою є демократія. Земля – це теж закон, який ми будемо ухвалювати або ж не будемо ухвалювати. Однак рішення буде приймати вся Верховна Рада, не лише більшість чи меншість", - сказав він.

Разумков акцентував увагу політиків на тому, що демократія означає те, що "ваші права закінчуються там, де починаються права іншого", натякаючи на те, що лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко зайняла його місце спікера, не даючи можливості працювати.

Новини за темою: Під Верховною Радою між силовиками та мітингувальниками сталася масова штовханина

"Я розумію, що сьогодні нас багато хто штовхає на те, щоб у Верховній Раді знову була бійка, кров, і щоб це було не лише у Верховній Раді", - зауважив голова ВР.

Нагадаємо, сьогодні, 6 лютого, Верховна Рада розглядає законопроєкт про ринок землі. У "Слузі народу" кажуть, що у фракції є голоси за підтримку цього документу.

Однак у Раді не обійшлося без звичних конфліктів. Зокрема, між членом фракції "Слуга народу" Артемом Дмитруком і депутатом від "Батьківщини" Сергієм Власенком, який намагався пройти до Юлії Тимошенко, сталася сутичка.Loading...