Разумков заперечив закриття ВР на карантин через виявлення коронавірусу в Шахова

Спікер ВР Дмитро Разумков

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

За словами спікера, мова виключно про зменшення кількості людей, які збираються в одному приміщенні в Раді

Голова парламенту Дмитро Разумков заявив, що Верховну Раду не закриватимуть на карантин у зв'язку з виявленням коронавірусу у нардепа Шахова, і додав, що вона продовжуватиме працювати в нормальному режимі.

Про це він сказав в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

Разумков пояснив, що Шахов наразі перебуває на самоізоляції і на роботу парламенту це ніяк не вплине.

"Я думаю, що Верховна Рада буде працювати. Розумію, що людина, яка заразилася коронавірусом, дійсно буде знаходитися на самоізоляції, дай бог йому здоров'я, щоб він швидше повернувся до роботи. На роботу самого парламенту як інституції це не вплине", - зазначив він.

Також спікер парламенту розповів, що наразі основна робота ведеться в комітетах, а єдиним обмеженням стало зменшення кількості людей в одному приміщенні задля унеможливлення ризиків поширення коронавірусу.

Новини за темою: Зеленський звільнив свого радника Лероса

"Ми справді перейшли в режим роботи в комітетах. Це не означає якийсь карантин, закриття або переоблік Верховної Ради, ми працюємо в нормальному режимі, в такому, як працювали раніше. Єдине - зменшуємо кількість людей, які збираються в одному приміщенні для того, щоб скоротити ризики зараження, захворювання. За цим принципом живе вся країна. Верховна Рада працює, комітети працюють, я на робочому місці вчора, сьогодні, завтра, післязавтра, сподіваюся, що стільки, скільки працюватиму - стільки і перебуватиму на робочому місці", - сказав Разумков.

Нагадаємо, раніше спікер парламенту Дмитро Разумков здав тест на коронавірус.

Новини за темою: Обличчя в масках: Тимошенко прийшла в Раду в чорному респіраторі, а у нардепа Ткаченка Urbanmask за 2,3 тис. гривень

Також повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський заявив, що надійшла перша партія експрес-тестів для виявлення коронавірусу COVID-19, і зазначив, що найближчим часом прийде допомога з Китаю. 

Loading...