Разумков заявив, що зміни до постанови можуть поставити місцеві вибори під загрозу

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков Ліга.net

Станом на сьогодні жодних нормативних пропозицій від суб'єктів законодавчої ініціативи до Ради не надходило

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що ніяких законодавчих ініціатив щодо змін постанови про місцеві вибори у парламента немає. Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Станом на сьогодні жодних нормативних пропозицій від суб'єктів законодавчої ініціативи до Верховної Ради не надходило. Я маю на увазі постанову про скасування постанови.

Якщо говорити про вибори згідно з українським законодавством, то оголошення виборів на території України Верховна Рада повинна зробити не пізніше ніж за 90 днів до їхнього початку.

Станом на сьогодні цей процес вже почався, і я не знаю, як можна просувати будь-які зміни до цієї постанови, тому що це може привести до того, що будуть поставлені під загрозу (місцеві вибори, - ред.) на всій решті території нашої держави", - зазначив очільник парламенту.

Новини за темою: ЦВК назвала дату початку виборчої кампанії

Нагадаємо, Кабінет міністрів України планує витратити на місцеві вибори, які мають відбутися 25 жовтня, 2,3 млрд гривень. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, має бути безпечний та прозорий виборчий процес для того, аби люди отримали своїх представників на місцях.

Loading...