Разумков заявив, що про відставку уряду Шмигаля говорити зарано

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков Ліга.net

"Конспірологія буває різна, але сьогодні немає сенсу про це говорити"

Наразі питання відставки уряду Дениса Шмигаля у Верховній Раді не обговорюється.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. 

"Щодо позиції комітетів і щодо програми дій уряду, то рішення щодо схвалення або відхилення програми уряду приймають все ж таки не комітети, а Верховна Рада України. Саме тому ми будемо у четвер розглядати це питання на пленарному засіданні. 

Однак, якщо ми з вами говоримо про пов'язані речі, відставки, не відставки, програми, це, на щастя, чи на жаль, не відповідає дійсності. Сьогодні питання про відставку уряду не стоїть. Якщо чесно, я його і не особливо чув десь. Конспірологія різна буває, але я не думаю, що сьогодні є сенс про це говорити", – сказав Разумков.

Новини за темою: Віктор Медведчук: При Кучмі ніхто з теперішнього або минулого уряду не був би навіть керівником департаменту

Нагадаємо, у березні прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що буде готовий піти з посади, якщо не виправдає сподівань українців.

Також повідомляли, що час погоджувальної ради народні депутати вирішили перенести розгляд Програми уряду Дениса Шмигаля на четвер, 4 червня.

Як відомо, 12 травня у Верховній Раді України зареєстрували проєкт постанови №3330 "Про Програму діяльності Кабінету міністрів України".

Однак більшість комітетів Верховної Ради дали негативну оцінку Програмі діяльності уряду Дениса Шмигаля.

Loading...