Разумков заявив про пошуки компромісу у питанні підтримки бізнесу

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

EPA-EFE

Голова ВРУ зазначив, що станом на сьогодні уряд опрацьовує можливості, де можна взяти додаткові кошти

Будемо максимально шукати компроміс, який би і допоміг державі, і захистив громадян нашої держави. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Сьогодні ще зарано про це говорити. Я почав наше спілкування з того, що ми напрацьовуємо ці законопроєкти. Ми враховуємо всі можливості, які є. На жаль, вони також обмежені у державі, і займатися просто популізмом, вписуючи, що всім роздамо по мільйону гривень, – це не вихід із ситуації. Будемо максимально шукати компроміс, який би і допоміг державі, і захистив громадян нашої держави", - сказав Разумков.

В голови ВРУ також запитали щодо інформації про скорочення бюджетних видатків на 50 млрд гривень. Він зазначив, що наразі буде некоректно і неправильно говорити про якісь фіксовані цифри, оскільки сьогодні продовжують працювати підготовчі групи над цим процесом.

Зокрема на запитання про бюджет Стабілізаційного фонду, парламентар відповів, що станом на сьогодні уряд опрацьовує можливості, де можна взяти додаткові кошти та куди їх треба буде направити.

"Сьогодні обраховують, опрацьовують можливості, де можна взяти додаткові кошти, куди їх треба буде направити, як буде використовуватися Стабілізаційний фонд, на які потреби він може бути направлений, що треба залишити захищеними статтями бюджету. Це збалансований важкий процес, непростий – це неможливо просто взяти і сказати, що звідси забрали, сюди переклали. Це відповідальна робота всіх", - додав Разумков.

Новини за темою: У Разумкова поцікавилися долею "антиколомойського" законопроєкту

Нагадаємо, Міністерство фінансів України почало розробку законопроєкту щодо внесення змін до держбюджету на 2020 рік через фінансування заходів, пов'язаних з ліквідацією коронавірусу.

Loading...