live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

Разумков: Верховна Рада не закривається, але буде змінено графік роботи

Дмитро Разумков Новое время

Спікер парламенту заявив, що до 3 квітня Рада перейде в режим роботи у комітетах

Верховна Рада України не буде зачинятися через загрозу коронавірусу, але змінить свій графік роботи. Про це заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій парламенту, яке транслював телеканал ZIK.

"Ви всі добре ознайомлені з тим, що було видано розпорядження голови ВРУ про обмеження доступу до будівлі ВРУ для всіх. Винятки становлять лише журналісти, які мають право працювати на 3 поверсі у пресцентрі ВРУ. Це не впливає на відкритість нашої роботи, тому що телеканал "Рада" буде транслювати все, що буде відбуватися у пленарному залі ВРУ, на комітетах, коли вони будуть проходити. Тому ми і далі залишаємося максимально відкритими для суспільства… Щодо графіка роботи ВРУ. Буде запропоновано змінити графік роботи ВРУ. Верховна Рада не закривається, Верховна Рада продовжує працювати, однак ми змінюємо черговість пленарних та комітетських тижнів. І до 3 квітня 2020 року ми переходимо у режим роботи у комітетах. Я мав розмову з нашими колегами з різних депутатських комітетів та груп. Усі цю пропозицію підтримали", - сказав Разумков.

Новини за темою: Депутатам вимірюватимуть температуру на вході до Ради, - Разумков

Нагадаємо, від появи коронавірусу COVID-19 у світі зареєстрували 169 387 випадків зараження інфекцією, з яких 81 тисяча в Китаї. Про це свідчать дані карти поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса.

Зазначимо, що в Україні станом на 9:30 ранку 16 березня було підтверджено вже 5 випадків зараження коронавірусом.

Loading...