Разумков сподівається, що Рада "пройде" законопроєкт про гральний бізнес за декілька днів

Дмитро Разумков.

Для розгляду законопроєкту не може бути застосована скорочена процедура

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков сподівається, що парламент "пройде" законопроєкт про гральний бізнес за декілька днів.

Про це він сказав під час брифінгу, який транслював  телеканал ZIK.

Разумков зауважив, що для розгляду законопроєкту про гральний бізнес не може бути застосована скорочена процедура.

"Скорочена процедура, на жаль чи на щастя, не може бути тут застосована. Ми йдемо по правках, тому що не всі автори будуть щодо них у повному обсязі наполягати. Будемо дивитися, як розвиватимуться події", – сказав спікер Ради.

Новини за темою: Разумков назвав, хто контролюватиме видачу ліцензій закладам грального бізнесу

Окрім цього Разумков зазначив, що "додаткові механізми" щодо розгляду законопроєкту про гральний бізнес неможливі. Також йому невідомо, скільки поправок нардепи захочуть доповідати у рамках їхнього розгляду.

"Але я думаю, що за декілька днів ми зможемо пройти цей законопроєкт", – заявив він.

Нагадаємо, сьогодні, 30 червня Верховна Рада приступила до розгляду законопроєкту про гральний бізнес у другому читанні. До документу подано 3500 поправок.

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради рекомендував підтримати законопроєкт про гральний бізнес у другому читанні.

16 січня Верховна Рада ухвалила в першому читанні урядовий законопроект про легалізацію грального бізнесу. Його підтримали 260 народних депутатів.

Loading...