Разумков розповів, коли відбудеться позачергове засідання Ради і що будуть розглядати

Дмитро Разумков. Фото facebook.com/verkhovna.rada.ukraine

Спікер парламенту назвав умови, за яких відбудеться позачергове засідання

Позачергове засідання Верховної Ради відбудеться тоді, коли будуть підготовлені всі законопроєкти, які потрібно ухвалити у зв’язку з ситуацією з COVID-19. Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков після наради з урядовцями, представниками парламентських фракцій, груп та комітетів, передає УНН.

За його словами, під час наради обговорювалися питання, які будуть виноситися на позачергове засідання парламенту.

"Буде створений антикризовий штаб на чолі з прем’єр-міністром України, ми починаємо працювати більш ретельно, готуючись до позачергового засідання ВРУ. Воно відбудеться незабаром, як тільки будуть готові всі законопроєкти, які необхідно буде розглянути на позачерговому засіданні, пов’язані з боротьбою та протидією коронавірусу", - наголосив Разумков.

Також він зазначив, що законопроєкти передбачають створення додаткових умов для боротьби з коронавірусом, створення економічних стимулів для розвитку нашої держави і швидкого виходу після завершення світової кризи.

"Я впевнений, що все відбудеться нормально, ми підготуємося. У нас є декілька варіантів проведення такого засідання, думаю, все пройде нормально", - підсумував Разумков.

Як повідомлялось раніше, позачергове засідання Ради має відбутися у суботу, 28 березня.

Loading...