Разумков: Рада не отримувала пропозицій про кадрові зміни в уряді

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков Ліга.net

За словами Разумкова, між ним та прем'єром Шмигалем абсолютно нормальні робочі та професійні відносини

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що до парламенту наразі не надходили пропозиції щодо припинення повноважень того чи іншого міністра. Про це він розповів в інтерв'ю "Українським Новинам".

"Щодо посилення Кабміну, поки що пропозицій про дострокове припинення повноважень того чи іншого міністра від депутатів або подань від самого прем'єра не надходило", - заявив Разумков.

Також він оцінив співпрацю між урядом та парламентом і заявив, що завжди є місце для дискусії, яка інколи буває навіть занадто жорсткою. 

"По-різному буває. Буває, що не завжди є розуміння між комітетом і профільним міністерством, бувають ситуаційні моменти. Ви ж розумієте, що завжди є дискусії, іноді навіть занадто жорсткі. Якщо ми говоримо про прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, то у мене особисто з ним і людські, і професійні відносини, на мій погляд, абсолютно нормальні", - розповів Разумков.

Новини за темою: Кабмін додав у свій регламент можливість працювати дистанційно

На питання про те, які ж позиції в Кабміні треба посилювати, спікер зауважив, що в умовах пандемії не можна говорити про якесь одне ключове міністерство - над наповненням бюджету повинні працювати всі держінституції. 

"Ви згадали економіку. Сьогодні, в умовах пандемії і глобальної економічної кризи, весь цей блок, а не тільки конкретне міністерство, - один з ключових. Він буде наповнювати бюджет і дасть можливість існувати державі в наступному році і паралельно розвиватися. Це головне завдання не лише Кабінету міністрів, а й усіх державних інституцій", - зауважив Разумков.

Новини за темою: Уряд закладе у Держбюджет-2021 понад 155 млрд гривень на підвищення зарплат, - прем'єр-міністр

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що готовий розпустити парламент, якщо президент України Володимир Зеленський видасть такий указ.

Loading...