Разумков про плани роботи Верховної Ради: В цій сесії буде більше політики

За словами голови парламенту, це відбуватиметься через наближення місцевих виборів

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков Фото з відкритих джерел


Під час четвертої сесії Верховної Ради буде більше політики у зв’язку з проведенням місцевих виборів. Про це в коментарі журналістам заявив спікер парламенту Дмитро Разумков. Трансляцію вів телеканал ZIK.

За словами Разумкова, все, що відбуватиметься в державі, буде пов’язано з майбутніми місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня 2020 року. "Але я сподіваюся, що конструктив буде більш вагомим для народних депутатів, ніж рейтинги на місцевих виборах", – сказав політик.

Водночас, Разумков зазначив, що головним питанням наступної сесії, яка розпочнеться вже завтра, 1 вересня, буде розгляд державного бюджету на 2021 рік. "Згідно з законодавством, він має надійти до ВРУ до 15 вересня. ВРУ готова до цього повністю, і профільний комітет, і всі інші комітети, які будуть долучені до цього процесу, готові працювати, вносити пропозиції. Станом на сьогодні відповідного законопроєкту до ВРУ внесено не було", — повідомив голова парламенту.

Крім того, в Раді планують розглянути законопроєкти, які будуть виносити на наступну сесію. Зокрема, вони будуть обумовлені планом законодавчої роботи парламенту, проте з урахуванням коректив, які вносить пандемія коронавірусу.

Новини за темою: Разумков заявив, що зміни до постанови можуть поставити місцеві вибори під загрозу

Раніше повідомлялося, що голова Верховної Ради України Дмитро Разумков поспілкувався з родичами нацгвардійців, які загинули 31 серпня 2015 року внаслідок підриву гранати біля парламентської будівлі. За словами політика, ситуація в справі погіршилася.

Loading...