Разумков оголосив про виключення Гео Лероса з фракції "Слуга народу"

Спікер парламенту зробив оголошення відповідно до закону про регламент

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков Ліга.net


Голова Верховної Ради Дмитро Разумков оголосив про виключення нардепа Гео Лероса із фракції "Слуга народу". Про це спікер повідомив під час засідання Верховної Ради. Трансляцію вів телеканал ZIK.

За словами Разумкова, Лероса Гео Багратовича виключено зі складу депутатської фракції політичної партії "Слуга народу" у Верховній Раді ІХ скликання відповідно до статті 60 Закону України "Про регламент Верховної Ради".

Нагадаємо, вчора, 1 вересня, народного депутата України Гео Лероса виключили з фракції "Слуга народу". Відповідне рішення було прийняте більшістю голосів членів фракції після його виступу в парламенті з критикою президента Володимира Зеленського.

Новини за темою: Нардепу від "Слуги народу" Леросу підпалили автомобіль. Відео

Сьогодні, 2 вересня, народний депутат України від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук заявила, що поведінка народного депутата Гео Лероса, яку він продемонстрував напередодні у ВРУ, – це не поведінка представника фракції "Слуга народу". Вона повідомила, що також підтримала рішення про виключення Лероса з фракції після його виступу в парламенті.

Loading...