live

Разумков назвав кінцевий термін призначення місцевих виборів

Верховна Рада має призначити голосування до виходу на канікули

Спікер ВРУ Дмитро Разумков

Фото з відкритих джерел

Голова парламенту Дмитро Разумков заявив, що парламент повинен оголосити про призначення місцевих виборів не пізніше, ніж за 90 днів до них: через два тижні Рада йде на канікули, тому дату голосування треба призначити в цей період. Про це він заявив під час погоджувальної ради, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Разумков наголосив, що парламентарі мають відпрацювати це питання, "щоб все, що залежить від нас як Верховної Ради України, ми зробили, щоб вибори відбулися вчасно відповідно до законів і Конституції України".

Спікер додав, що необхідно враховувати ситуацію з поширенням коронавірусу й порадив депутатам докласти зусиль для боротьби з хворобою.

Депутат від "Слуги народу" Олександр Корнієнко повідомив про підготовку постанов, щоб наступного тижня оголосити вибори. Один із законопроєктів пропонує повернути кошти з фонду на боротьбу з коронавірусом. При цьому ЦВК має виділити гроші на забезпечення виборчих дільниць засобами дезінфекції.

Новини за темою: Місцеві вибори, які ми заслужили: Коли і як Україна обиратиме владу в регіонах та чому зменшено заставу для кандидатів

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що не виключає перенесення місцевих виборів на весну через пандемію COVID-19. Він зазначив, що такий варіант можливий при введенні тотальних карантинних обмежень.

Loading...