Разумков назвав, хто контролюватиме видачу ліцензій закладам грального бізнесу

Спікер ВР Дмитро Разумков

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Разумков сподівається, що Рада "пройде" законопроєкт про гральний бізнес за декілька днів

Контроль за видачею ліцензій закладам грального бізнесу після прийняття відповідного закону буде здійснювати Міністерство фінансів України.

Про під час брифінгу, який транслював  телеканал ZIK, заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

Разумков зазначив, що для розгляду законопроєкту про гральний бізнес не може бути застосована скорочена процедура, але він сподівається, що депутати за зможуть "пройти" цей законопроєкт за декілька днів.

Також спікер парламенту розповів, хто контролюватиме видачу ліцензій закладам грального бізнесу після ухвалення відповідного закону:

"У державі сьогодні така кількість контролюючих і регулюючих органів, що точно знайдеться. Якщо не помиляюся, то точно в даному випадку це Мінфін", – зауважив політик.

Новини за темою: Законопроєкт про гральний бізнес: Арахамія вважає, що автори 3 тисяч правок "відступлять"

Нагадаємо, сьогодні, 30 червня Верховна Рада приступила до розгляду законопроєкту про гральний бізнес у другому читанні. До документу подано 3500 поправок.

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради рекомендував підтримати законопроєкт про гральний бізнес у другому читанні.

16 січня Верховна Рада ухвалила в першому читанні урядовий законопроект про легалізацію грального бізнесу. Його підтримали 260 народних депутатів.

 Loading...