Ранкове засідання Верховної Ради 18 лютого, - повне відео

Верховна рада. Фото westnews.info

На цьому засіданні нардепи продовжать розгляд законопроєкту про відкриття ринку землі

Народні депутати зібралися у будівлі парламенту для участі у пленарному засіданні Верховної Ради. Трансляцію наживо вів телеканал ZIK.

Початок ранкового засідання було заплановано на 10:00.

На цьому засіданні нардепи розглядали правки, запропоновані до другого читання законопроєкту про відкриття ринку землі.

Загалом народні депутати розглянули 358 правок з 4018 до законопроєкту №2178-10. Розгляд правок буде продовжено на вечірньому засіданні.

Відхилені правки стосувалися внесення змін стосовно набуття права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення: юридичними особами України, створеними за законодавством України і заснованими громадянами України; визнання недійсними угод, які були укладені під час дії заборони на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення та до проведення і встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення; територіальними громадами - щодо земельних ділянок, розташованих у межах таких територіальних громад.

Також відхилені правки, згідно з якими "не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, та проведення інвентаризації земель відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва".

Окрім цього, не підтримані правки стосовно того, що іноземці та особи без громадянства не можуть набувати право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, у тому числі в порядку спадкування за законом.

Початок вечірнього засідання заплановано на 16:00.

Переглянути відео трансляції ранкового засідання Верховної Ради можна просто тут:

Loading...