live

Раімов прогнозує відставку Пристайка: Він не призначений для внутрішньокулуарних ігор

Дмитро Раімов

Пристайко – це типовий американський міністр, який завжди гарно одягнутий, говорить по темі, підтримує президента і відбивається за Кабмін у парламенті

Політтехнолог Дмитро Раімов заявив, що міністр закордонних справ Вадим Пристайко не призначений для внутрішньокулуарних ігор, тому його попросять написати заяву про відставку за власним бажанням.

Про це він сказав в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIК.

"Пристайко – це такий типовий американський міністр. Він завжди гарно одягнутий, говорить по темі, завжди підтримував президента і відбивався за Кабмін у парламенті. Але він не призначений для внутрішньокулуарних ігор. Він не займається політикою у контексті, хто буде ближче до президента, він займається міжнародними справами. Тобто Пристайко – це класичний дипломат. Він завжди дискутував з Єрмаком і з найближчим оточенням президента, що є міжнародний протокол і ми не можемо між собою про щось домовлятися, адже у потрібний момент він рятує державу. Цю позицію не розділяв пан Єрмак. Інколи і президент", – зазначив Дмитро Раімов.

Тому, що стосується пана Пристайка, то, за словами Раімова, це ніщо інше як внутрішньокулуарні ігри, щоб його посунути й поставити на це місце когось більш комфортного.

"Хоча я вважаю, що Пристайко – професіонал. Але він не політик, а дипломат. Дипломати, як правило, завжди програють. Я думаю, що Пристайка ніхто виганяти не буде. Йому дадуть можливість написати заяву за власним бажанням, і президент, уряд і Рада просто задовольнять його бажання",  – сказав політтехнолог.

Нагадаємо, сьогодні президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади голови Офісу президента.

Про це йдеться в указі, оприлюдненому на сайті голови держави.

"Звільнити БОГДАНА Андрія Йосиповича з посади Керівника Офісу Президента України", - зазначається у документі.

При цьому варто зауважити, що іншими своїми указами президент звільнив Андрія Єрмака з посади свого радника та призначив його головою Офісу.

Loading...