Радник Єрмака назвав Олега Сенцова пристосуванцем

Олег Сенцов Фото з відкритих джерел

Михайла Подоляка обурили слова Сенцова щодо людей, які його звільнили, але не вважають "жертвою катівні"

Радник глави Офісу президента України Андрія Єрмака, Михайло Подоляк, заявив, що колишній політв'язень та український кінорежисер Олег Сенцов – пристосуванець. Про це Подоляк 11 липня написав у своєму Facebook

"Олег Сенцов" – просто фантастично ідеальна ілюстрація особливостей нашого внутрішнього національного характеру. Того самого горезвісного хутірського пристосуванства. З обов'язковим елементом забійної невдячності", – йдеться у публікації радника.

Також Подоляк зазначив, що Сенцова одні використовували як "картинку-героя", а "з в'язниці його в підсумку дістали інші люди, дістали відразу, без будь-яких умов".

пятидолларовый миф о Носороге...)

Жизнь - штука хитрая и обманчивая. Всегда заставляет держать ухо востро, иначе кто/то...

Опубліковано Михаилом Подоляком Пʼятниця, 10 липня 2020 р.

Радник глави Офісу президента переконаний, що Олег Сенцов у своїх оцінках ображає людей, які його звільнили, однак не вважали "жертвою катівні". 

Новини за темою: Україна профінансує фільм Сенцова на 25 мільйонів гривень

"Він жахливо огидний у власному політичному пристосуванстві. Дешево і з несмаком. Він передбачуваний у своїх "експертних" кроках. Він зовсім не елітний, тому що інтелектуально порожній і дріб'язковий у моралі. Хоча ні. Він – банально аморальний. І він нудний насправді. Творчо й політично "не злітний". Тому що хайп хайпом, впізнаваність впізнаваністю, але моральна гниль завжди огидно пахне за версту", – написав Подоляк. 

Новини за темою: Я ні про що не шкодую і нічого не змінив би у своєму минулому, - Сенцов про день арешта

Нагадаємо, 7 вересня 2019 року режисер Олег Сенцов, журналіст Роман Сущенко, Павло Гриб та ще 32 українці повернулися в Україну в межах українсько-російського обміну утримуваними особами.Loading...