live

Раді запропонували продовжити роботу ТСК з питань будівництва футбольних майданчиків зі штучним покриттям

Верховна рада. Фото westnews.info

Тимчасова слідча комісія з питань будівництва футбольних майданчиків зі штучним покриттям запропонувала Верховній Раді продовжити роботу ТСК на шість місяців, повідомляє "Футбольний клуб" з посиланням на інформацію з сайту Верховної Ради.

Як наголошується, причина вагома – звіт комісії містить значну кількість фактів і обставин, які не були перевірені в ході діяльності ТСК, а також наявність нових відомостей, які потребують додаткового вивчення. 

Втім, за інформацією видання, деякі опоненти по-своєму інтерпретували цю новину. Зокрема однопартієць голови ФФУ/УАФ Андрія Павелка народний депутат від "Євросолідарності" Михайло Бондар висловився за недоцільність продовження роботи комісії, прикриваючись темою боротьби з пандемією коронавірусу.

Нардепу жорстко відповів головний редактор тижневика "Футбол" Артем Франков, який на сторінках журналу і в соцмережах регулярно висвітлює діяльність ТСК, а також сам неодноразово виступав на її засіданнях.

"На жаль, куди ж нам без політики... Сьогодні Павелко і його "кришки" спробували продемонструвати Верховній Раді ікла. Не вийшло – назовні вилізли якісь бомжацькі недоноски, здатні перелякати хіба що дитя зовсім нерозумне.

Суть в чому. За Павелка за відомими справами вписався і звинуватив Тимчасову Слідчу Комісію ВР у всіх смертних гріхах нардеп від "Євросолідарності" (читай, однопартієць Павелка) Михайло Бондар. Особистість, зашкварна і запомийна по саме не можу. Краще Павелко знайти не зумів в силу власної токсичності: ніхто не хоче бути поруч і тим більш активно захищати крадія "чинушу", невдаху функціонера і просто збитого льотчика, чия "отстійність" вже ні для кого не секрет, навіть за кордоном. Що б ви зрозуміли, хто такий Бондар – один приклад: це він кількома днями раніше запропонував взяти на поруки обвинуваченого в умисному вбивстві Рівненського персонажа (той найняв чоловічка прибити партнера по бізнесу, але прорахувався). Ось такі у Павелка захисники з кримінальним душком – гідні, втім, самого персонажа...

А комісія, схоже, продовжить роботу. Просто павелкині друзі чекали вердикту сьогодні і тому метушилися. Результат – очевидний. Коли вже це позорище припиниться!" – написав Франков у своєму Telegram-каналі.

Loading...