live

Раді рекомендують посилити відповідальність за спекуляцію цінами на маски та ліки

Фото з відкритих джерел

Правопорушникам загрожує штраф або ув'язнення

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує парламенту посилити відповідальність за підвищення цін на засоби індивідуального захисту, прийнявши відповідний законопроєкт №3274-1. Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Члени комітету 10 квітня провели засідання у режимі відеоконференції та розглянули законопроєкти про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо перепродажу товарів під час карантину, епідемії, надзвичайної ситуації, надзвичайного або воєнного стану)" №3274 і альтернативний до нього №3274-1 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за порушення законодавства про ціноутворення під час дії правового режиму воєнного або надзвичайного стану або режиму надзвичайної ситуації державного рівня".

Зокрема, проєктом №3274-1 передбачається, що перепродаж у великих розмірах засобів цивільного захисту під час дії правового режиму воєнного або надзвичайного стану або режиму НС держрівня, якщо така ціна у два і більше разів перевищує рівень державної регульованої ціни - карається штрафом від однієї до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна.

Нагадаємо, в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня.

Окрім того, з 6 квітня в Україні почали діяти посилені обмеження щодо карантину через пандемію коронавірусу COVID-19. Зазначимо, ряд додаткових обмежувальних заходів буде до закінчення карантину в країні.

Як повідомляли раніше, в Офісі президента заявили, що наразі не можна говорити про пом’якшення карантинних заходів.

Loading...