live

Рада відкрила ринок землі: Як проходило третє позачергове засідання парламенту 30 березня

Верховна Рада ZIK.UA

Президент України Володимир Зеленський перебував у залі Верховної Ради на початку та по завершенню історичного засідання

Напередодні, 30 березня о 16:30 Верховна Рада України зібралася на третє позачергове засідання. Трансляцію наживо вів телеканал ZIK.

На ньому, нардепи після розгляду кадрових питань – призначення двох міністрів – та ухвалення за основу "банківського" законопроєкту (зокрема, голоси за законопроєкт, окрім "Слуги народу", дали "Європейська солідарність" та "Голос"), продовжили розгляд поправок до законопроєкту про відкриття ринку землі.

У Раді не виключали, що робота над поправками затягнеться після опівночі. Так і сталося.

Не обійшлося також без сварок – опозиційні депутати заблокували трибуну і вимагали від першого заступника голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука не порушувати регламент і припинити розгляд законопроєкту за відсутності більшості колег на робочих місцях.

Втім, о 0:42 парламент 259 голосами "за" таки ухвалив проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10.

Як це було, детально у нашій відеотрансляції:

Відео трансляції Погоджувальної ради 30 березня можна переглянути за посиланням.

Loading...