Рада збереться на позачергове засідання: Що на порядку денному

Верховна Рада ІХ скликання Слуга Народу / Facebook

Серед інших питань є розблокування підписання законопроєкту про гральний бізнес

Верховна Рада 21 липня збереться на позачергову сесію, на якій серед іншого спробує розблокувати підписання закону "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор". Про це йдеться в порядку денному позачергової сесії, опублікованому на сайті парламенту.

Зокрема, нардепи планують розглянути три проєкти постанов щодо скасування рішення парламенту щодо ухвалення закону "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор". Відповідно до статті 48 Регламенту, без розгляду проєктів постанов щодо скасування рішень щодо ухвалення законів спікер не може підписати відповідні закони та передати їх на підпис главі держави.

Також депутати мають намір розглянути проєкти постанов, внесення яких заблокувало підписання законів "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців" і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом)".

Також на порядку денному стоїть президентський проєкт закону №2456 "Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями" (так званий законопроєкт про "інвестнянь").

Передбачено також розгляд у першому читанні законопроєкту №3718 "Про основні засади молодіжної політики", яким пропонується знизити вік молоді до 29 років.

Також перше читання в Раді має пройти проєкт закону №3060 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- та кіновиробництва", метою якого є звільнення від оподаткування ПДВ експортпослуг із кіновиробництва.

Новини за темою: Рада майже вчетверо скоротила кількість районів в Україні

Нагадаємо, на одному із позачергових засідань Верховна Рада України підтримала постанову №3809, призначивши місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року

 Loading...