Рада відправила на доопрацювання законопроєкт президента про "інвестиційних нянь"

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

У другому читанні за законопроєкт проголосували лише 40 парламентарів, а направили на доопрацювання - 245 нардепів

Верховна Рада України направила на повторне друге читання законопроєкт №3760 президента Володимира Зеленського про "інвестиційних нянь". Про це повідомляє "РБК-Україна".

Згідно з повідомленням, у другому читанні за законопроєкт проголосували лише 40 парламентарів, а направлення на доопрацювання підтримали 245 нардепів.

Зокрема, документ передбачав підтримку українських та іноземних інвесторів, сума інвестицій яких перевищує 20 млн євро і які створюють не менш 80 робочих місць із середньою зарплатою на 15% більше, ніж у регіоні, де така інвестиція буде здійснена.

Крім того, загальний обсяг державної підтримки для реалізації інвестиційного проєкту зі значними інвестиціями встановлюють у спеціальному інвестиційному договорі. Він не повинен перевищувати 30% планового обсягу значних інвестицій за інвестпроєктом.

Новини за темою: Законопроєкт про "інвестиційних нянь" пройшов перше читання у Раді

Нагадаємо, в січні поточного року президент України Володимир Зеленський на Світовому економічному форумі в Давосі заявив про появу в країні "інвестиційних нянь". Він пообіцяв, що інвестори, які вкладуть в Україну понад 100 млн доларів, отримають персонального "опікуна" від уряду, який розмовлятиме 5 мовами та вирішуватиме всі питання в будь-який момент дня і ночі.

Loading...