Рада ухвалила закон про продаж землі – за знайшлося 259 голосів

ZIK.UA

Голосування відбулося о 00:42

Народні депутати ухвалили закон про продаж землі – проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10 підтримали 259 парламентарів.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Голосування відбулося о 00:42 31 березня під час позачергового засідання ВРУ. У сесійному залі був присутній президент України Володимир Зеленський, а також голова Верховної ради Дмитро Разумков, який був відсутній під час розгляду поправок.

Попри застереження опозиційних депутатів не розпродувати землю у час пандемії коронавірусу та світової економічної кризи, у залі знайшлося 259 голосів "за".

Як повідомляли, народні депутати України під час третього за 30 березня позачергового засідання Верховної Ради України, після розгляду кадрових питань – призначення двох міністрів – та ухвалення за основу "банківського" законопроєкту, продовжили розгляд поправок до законопроєкту про відкриття ринку землі.

У Раді не виключали, що робота над поправками затягнеться після опівночі.

Не обійшлося без сварок – опозиційні депутати заблокували трибуну і вимагали від першого заступника голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука не порушувати регламент.

Loading...