Рада розблокувала підписання кредитної угоди з ЄС на 1,2 млрд євро

Постанова про скасування ратифікації набрала лише 48 голосів

Верховна Рада ІХ скликання Українські Новини

Нардепи відхилили проєкт постанови №0063-П, який передбачав скасування ратифікації меморандуму щодо надання Україні до 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС. Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Зазначається, що відповідне рішення підтримали лише 48 народних депутатів при мінімально необхідних 226-ти.

Важливо, що після відхилення цієї постанови голова ВР Дмитро Разумков зможе підписати закон про гральний бізнес і передати його на підпис президенту. Це пояснюється тим, що без розгляду проєктів постанов щодо скасування рішень щодо ухвалення законів спікер не може їх підписати та передати президенту України.

Нагадаємо, 23 липня прем'єр-міністр Денис Шмигаль, міністр фінансів Сергій Марченко та очільник НБУ Кирило Шевченко підписали Меморандум та Кредитну угоду з Єврокомісією на 1,2 млрд євро під час робочого візиту до Брюсселя.

Новини за темою: Україна погасила 2,1 мільярда доларів боргів за один день

Пізніше Верховна Рада ухвалила закон про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом і Кредитної угоди між Україною та ЄС щодо надання нашій країні макрофінансової допомоги. Реалізація відповідного меморандуму дозволить Україні залучити від ЄС додаткові фінансові ресурси.Loading...