Рада має зібратися на позачергове засідання, щоб Україна отримала гроші від ЄС, – Марченко

Передбачається, що спочатку Україна отримає лише половину грошей

Фото з відкритих джерел

Верховна Рада повинна зібратися на позачергове засідання для ратифікації меморандуму з ЄС щодо фінансової допомоги. Про це заявив міністр фінансів України Сергій Марченко у Брюсселі, передає "РБК-Україна".

Зазначається, що тільки після того, як депутати проголосують за угоду в парламенті, Україна зможе отримати перші 600 млн євро.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна отримає 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу для подолання наслідків коронавірусу. Відповідних домовленостей досягли Шмигаль, міністр фінансів Сергій Марченко та очільник НБУ Кирило Шевченко, коли підписали Меморандум та Кредитну угоду з Єврокомісією під час робочого візиту до Брюсселя.

На думку Шмигаля, ці гроші мають підтримати макрофінансову стабільність держави та забезпечити добробут українських громадян.

Новини за темою: Ніяких затримок не буде, - Шевченко про транші МВФ та Світового банку

Напередодні голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявляв, що наступна позачергова сесія Верховної Ради відбудеться 24 серпня. За його словами, до цієї дати навряд чи відбудеться позачергове засідання, адже буде важко зібрати достатню кількість людей у залі. Проте, він додав що це можливо у випадку термінової події.

 

Loading...