Рада не відтермінувала запровадження касових апаратів для ФОПів

Верховна Рада України ІХ скликання Офіс президента

Відповідний законопроєкт набрав лише 212 голосів

Верховна Рада України не підтримала відтермінування на рік введення РРО та касових апаратів для малого бізнесу. Трансляцію ранкового пленарного засідання парламенту вів телеканал ZIK.

Законопроєкт підтримали лише 212 депутатів із 225 необхідних. При цьому парламентарі повернули документ на перше читання.

Відомо, що в тексті законопроєкту пропонувалося дозволити не використовувати касові апарати платникам єдиного податку другої-четвертої груп незалежно від виду діяльності, якщо їх річний дохід не перевищує мільйон гривень.

Нагадаємо, нещодавно голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що парламент відтермінує запровадження касових апаратів для фізичних осіб-підприємців (ФОП) на спрощеній системі оподаткування на один рік. Тоді він зазначив, що нардепи можуть розглянути законопроєкт не раніше 2022 року.

Новини за темою: В Україні надходження від ПДВ зросли на понад 40% з 2019 року

Раніше повідомлялося, що в Києві підприємці вийшли на мітинг під стіни Верховної Ради з вимогою переглянути процедуру оподаткування. Зокрема, ФОПи вимагали зменшення податків і лібералізації податкового законодавства.

Loading...