live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

Рада не підтримала пропозиції уряду стосовно змін до бюджету

Верховна Рада не підтримала запропоновані урядом зміни до держбюджету Фото: Українська правда

Законопроєкт №3279 передбачав зменшення доходів з 1095,58 млрд грн до 972,635 млрд грн

У понеділок, 30 березня, на позачерговому засіданні Верховної Ради парламентарі не підтримали запропоновані Кабінетом міністрів зміни до державного бюджету. Про це повідомляє УП

Як зазначається, проєкт закону про внесення змін до Закону України "про державний бюджет України на 2020 рік" №3279 підтримали 223 депутати, таким чином рішення не було прийняте.

Крім цього, депутати наступним голосуванням направили проєкт змін до бюджету до комітету для підготовки на повторне перше читання. Зокрема, за це рішення проголосували 273 народні обранці.

Також 240 парламентарів підтримали пропозицію уряду скоротити терміни підготовки документу до повторного розгляду.

До слова, законопроєкт №3279 про внесення змін до ЗУ "Про Державний бюджет на 2020 рік" передбачав зменшення доходів з 1095,58 мільярдів гривень до 972,635 мільярдів.

Крім цього, уряд пропонував скоротити заробітні плати чиновників, які перевищують 10 мінімальних зарплат громадян. Також у новому бюджеті передбачався фонд боротьби з коронавірусом у розмірі понад 97 мільярдів гривень на зарплати медикам, закупівлю обладнання, ліків, засобів індивідуального захисту.

Нагадаємо, у понеділок, 30 березня, народні депутати зібрались у будівлі парламенту для участі в одразу двох позачергових пленарних засіданнях Верховної Ради. Однак згодом, о 16:30 депутати зібралися на третє позачергове засідання. Очікується, що нардепи розглянуть питання щодо закону про землю й про банки

Loading...