Рада на весну готує покращення Виборчого кодексу, - Корнієнко

Олександр Корнієнко

УНІАН

Він буде розроблятись на основі досвіду місцевих виборів - 2020

Верховна Рада навесні планує внести зміни до Виборчого кодексу на основі досвіду, здобутого після місцевих виборів. Про це повідомив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в ефірі ток-шоу "Право на владу".

"Я погоджуюся щодо реформи виборчого законодавства. Це теж буде. Виборчий кодекс недосконалий, він прийнятий минулою Верховною Радою… І ми будемо на весну готувати дуже серйозне його покращення - реформу на основі того досвіду, який зараз є", - зазначив Корнієнко.

Він додав, що зміни мають на меті, аби "наступні вибори – і парламентські, і місцеві – краще відбувалися для комісій, для людей".

Новини за темою: Місцеві вибори - 2020: На якому етапі підрахунок голосів та які ускладнення можуть виникнути при реєстрації переможців

Нагадаємо, перед проведенням місцевих виборів депутати Верховної Ради запропонували внести до Виборчого кодексу та деяких законів України зміни, пов'язані з проведенням місцевих виборів під час карантину. Таким чином парламентарі хочуть уникнути спалахів коронавірусу після голосування. Loading...