Рада на карантині: Через велику кількість хворих нардепів пленарні засідання скасували до 20 жовтня

ZIK.UA

Попри карантин, у депутатів є багато роботи, зокрема, прийняття держбюджету на 2021 рік

Верховна Рада України скасувала всі свої пленарні засідання до 20 жовтня через велику кількість хворих на коронавірус народних депутатів.  

Про це в ефірі телеканалу ZIK розповіла кореспондентка Катерина Барчик.

"Сьогоднішній пленарний день почався з того, що всі говорили про хворих на коронавірус депутатів і про допущення чи недопущення журналістів до кулуарів. І все ж таки новини невтішні – журналістів не пускають до кулуарів і депутати так само відміняють свої пленарні засідання", – розповіла Катерина Барчик.

Та попри карантин, додала журналістка, у депутатів є багато роботи – "на носі" ухвалення державного бюджету на 2021 рік.

"Ми питали у депутата від "Слуги народу" пані Кравчук, що буде, чи будуть відміняти голосування. Вона ж каже, що ще досить рано про це говорити, вирішувати будуть за тиждень до 20 жовтня, чи проводити відповідне засідання, чи ні", – зазначила кореспондентка телеканалу ZIK.

Новини за темою: Коронавірус блокує відчуття болю, - дослідження

Як повідомляли, за останню добу в Україні зафіксовано 4027 нових випадків коронавірусної інфекції.

Найбільше нових випадків зараження виявили у Харківській (549), Донецькій (345), Дніпропетровській (271) та  Львівській (265) областях, а також у місті Київ (219).

Найбільш зараженими регіонами залишаються Київ – 22 778 випадків, Львівська область – 20 350 та Харківська область – 18 678.

Також нагадаємо, що лідер партії "Європейська солідарність" та п’ятий президент України Петро Порошенко захворів на COVID-19. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

Loading...