Раби не повинні ходити по музеях, раби повинні пахати: Рабінович висловився щодо санкцій проти Ермітажу

Вадим Рабінович

Українська влада ввела санкції проти Ермітажу, тим самим позбавивши громадян "виставок або просто розуміння того, що це таке". Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович під час брифінгу.

"Досягнення у влади є. Не можна все окреслювати тільки чорними фарбами. Дійсно, минулого тижня новій владі вдалося те, що не вдавалося Порошенку – заборонити Ермітаж, музей Пушкіна і все, що близько до нього лежить", - сказав нардеп.

За його словами, "наприклад, якась власність Ермітажу, повинна бути конфіскована".

"Тобто ми з вами тепер назавжди втрачаємо виставки або просто розуміння того, що це таке. Ну, це, напевно, правильно, тому що раби не повинні ходити по музеях, раби повинні пахати на цю нову владу. Я сьогодні на Погоджувальній раді привітав Петра Олексійовича Порошенка з тим, що він розписав собі гідну зміну. Називала вона, щоправда, на виборах себе інакше, але виявилася ще крутіше Порошенка", - зазначив парламентар.

Рабінович зазначив, що тепер не існує ніяких ілюзій, немає ілюзій про мир.

"Зрозуміло, що ні до якого миру вони не прийдуть. Рік розбив ці ілюзії. Не буде ніякого економічного процвітання. Епоха бідності закінчилася – може бути. Але починається епоха безпросвітної бідності. Треба закінчувати з ілюзіями, рожевими мріями, повертатися на прагматичну, жорстку землю і розуміти, що далі ми не витримаємо. Потрібні альянси всіх політичних сил для порятунку країни від цього, що відбувається", - резюмував нардеп.