Рабінович: Зеленський протягом року не запропонував моделі державотворення та виходу з кризи

Вадим Рабінович

Президент України Володимир Зеленський не надав на підсумковій пресконференції модель будівництва держави. Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Що ми будемо робити завтра з будівництвом нашої держави? Я не побачив модель, яку запропонував через рік президент Зеленський будівництва держави. Ну яку країну ми будуємо? Ось ми всі разом, вся країна, слухали пресконференцію. Ну скажіть мені, яку країну ми будуємо? Ну що саме ми зробимо таке? Нам треба платити гроші, ми це, ось це, нам погано. Я знаю, що нам погано, я знаю. Коли ви говорите, що не ви зробили ці борги – так, частково не ви, частково ви, це абсолютна правда. Але що робити будемо? У нас мільярди – знаю, а далі що? Навалилися … - теж знаю", – сказав він.

Політик підкреслив, що не почув від Зеленського плану розвитку країни.

"Тобто який план розвитку країни – я не чув. А мене це цікавить. Я прошу вибачення, може, я особистісний якийсь, може, комусь хотілося почути саме про там, я знаю, що там розповідали, так? Мене цікавив стратегічний план виходу країни з кризи. А я в парламенті сиджу, я знаю цей план, я можу вам сказати цей план. Поданий новий законопроєкт, податок на заробітчан, подаються, розробляють законопроєкти, закон на коронавірус, закон на війну ми вже маємо, закон на культуру. Ось у мене просте питання: для того, щоб розвивати культуру, ви знайшли єдиний спосіб – зібрати з людей гроші. Для того, щоб воювати, ви ввели військовий збір, бо нам не вистачає. Так нам теж не вистачає всім, нам всій країні не вистачає. Тепер для того, щоб просувати таку якусь – заробітчан давай заберемо гроші. Тоді треба сказати, що "дорогі друзі, моя політична сила йде до перемоги на виборах для того, щоб ввести податки на все, що є в країні", – сказав депутат.

Раніше Рабінович заявляв, що від пресконференції Зеленського не отримав відповіді на три важливі питання.