Рабінович: Я не отримав від пресконференції Зеленського відповіді на три важливих запитання

Народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович від пресконференції президента Володимира Зеленського не отримав відповіді на три важливі питання.

"А я не розумію, що відбувається зараз. Ось зараз я все це слухав – я не отримав відповіді на три важливі питання: де мир? Друге – скажіть, будь ласка, найбільш для мене складне на пресконференції Зеленського, найважче і, я б сказав, що справило на мене найбільш негативне враження, - це його слова, що нам потрібен "Мінськ", тому що нам потрібно продовжувати тиск, санкції на Росію", – сказав він в ефірі телеканалу "112 Україна".

Рабінович підкреслив, що вважав, що мінські переговори потрібні для того, щоб знайти шляхи до миру.

"Я вважав, що нам потрібен "Мінськ" для того, щоб знайти шляхи до миру, я вважав, що ми беремо участь в "Мінську" для того, щоб мир в свій будинок принести. Ми з цим йшли, і президент Зеленський точно з цим йшов на вибори – з миром. Виявляється, завдання нашої країни – як можна довше протриматися в "Мінську", щоб продовжилися санкції – знову ця ж сама система Порошенка, що жити треба не добре, а щоб гірше жив сусід. Ну, мені все одно, послухайте, мені особисто все одно, я хочу, щоб ми тут жили добре, щоб наша країна жила. А за рахунок чого ми будемо жити, ну скажіть - за рахунок чого ми будемо жити?" – додав нардеп.

Нагадаємо, Зеленський у середу, 20 травня, на відкритому повітрі, в Маріїнському парку, відповідав на питання журналістів. Пресконференція розпочалася о 10:40 і тривала до 13:38. Як це було, можна подивитися у нашому відео.