Рабінович: Весь бюджет пішов на силові органи і президентську вертикаль, а решта народу має дохнути з голоду

Співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Державний бюджет на 2021 рік передбачає великі витрати на органи силових структур в Україні та президентську вертикаль і абсолютно не створений з метою українського народу. Про це заявив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

Народний депутат розповів, що президент Володимир Зеленський підвищив собі витрати на 350 мільйонів гривень у той час, як країна переживає важку економічну кризу.

"Виявляється, народ повинен продовжувати воювати з голодом. Але ми підтримали два основних напрямки. Якою ж треба володіти дивною психікою, щоб президент, який обіцяв, що скоротить витрати, який обіцяв, що не буде всіх цих кортежів-літаків, раптом собі на 350 млн у важкий момент в країні підвищує витрати. Тобто, весь бюджет - це органи силові та президентська вертикаль. Весь інший народ повинен дохнути з голоду, м'яко кажучи", - зазначив Рабінович.

Він також прокоментував ситуацію зі скасуванням виборів на Донбасі.

"Президентські вибори можна провести на Донбасі. Парламентські вибори, коли голосували за "зелених", можна провести на Донбасі. А що з тих пір змінилося? Ви ж розповідаєте, що ви тільки поліпшили ситуацію за рік. Тобто ви говорите наступне: що ми за рік довели ситуацію до того, що навіть там, де голосувати можна було – тепер голосувати не можна. Такого немає ніде, але у нас це є", – додав Рабінович.